Переработка полимерных отходов и производство продукции из полимеров | Укрвторпласт
УКРВТОРПЛАСТ
ЭКОЛОГИЧЕСКАЯ ПРОГРАММА:
“О чистоте на чистоту”
“Изготовление тары и упаковки”
“Изготовление оборудования по очистке вторичных полимерных отходов”
“Производство вторичного полимерного материала (крошка, агломерат, гранула)”

Як правильно вибрати плитку для кухні. На що варто звернути увагу.

Главная / Бизнес и производство / Як правильно вибрати плитку для кухні. На що варто звернути увагу.
Опубликовано: 15 апреля 2016

Як правильно вибрати плитку для кухні. На що варто звернути увагу.

Перед тим як робити ремонт на кухні потрібно заздалегідь подумати про те, яку плитку для підлоги краще купувати, адже існує безліч варіантів. Перш за все вам потрібно звернути увагу на характеристики матеріалу, тому що важливо, щоб матеріал був безпечним для вашого здоров’я, а отже зроблений з екологічної сировини.

Керамічне покриття є одне із самих практичних, вигідних та зручних варіантів. Якщо ви зупинилися на тому, щоб купувати плитку, вам необхідно знати декілька нюансів. Перед тим як купувати вибрану вами плитку поцікавтеся у консультанта в магазині, чи можна її утепляти, адже потрібно не забувати, що вона вважається холодним матеріалом. Також при покупці кахлю варто звернути увагу на його поверхню, для безпеки краще купувати з матовою поверхнею, тому що глянцева при взаємодії з водою може перетворитися на каток.

Технічні характеристики плитки. На сьогоднішній день існує величезний вибір керамічної плитки для кухні, і всі вони різні за своєю структурою. Тому перед покупкою потрібно врахувати те, що кахель щодня піддається великому навантаженні, особливо в районі мийки та плити. Тому щоб не було різних неприємних моментів (подряпин, тріщин, поломів) радимо вам купувати лише якісну плитку. Для кухні краще підійде плитка третього класу твердості, вона рахується найбільш міцною. Стійкість до впливу лугів і кислот також повинна бути високою.

Дизайн плитки. Дизайн плитки насамперед залежить від загального стилю кухні. Найчастіше для кухні використовують світлі відтінки, які зроблять вашу кухню більш затишною. Темні відтінки як правило використовують у ванній кімнаті, що придають особливу атмосферу. Необхідно звернути увагу на поверхню кахля, так як глянцева не дуже практична, тому що на ній більш помітні різні плями, розводи та сміття. Матова поверхня ці недоліки трішки приховує і додає кухні затишок. Якщо говорити про плитку з різними візерунками, то вона також замасковує різні забруднення, але важливо правильно підібрати малюнок, щоб ваша кухня не втратила свій вигляд.

Вибір плитки на фартух. Підбір плитки на фартух потребує особливої уваги, тому що робоча зона потребує постійного догляду та очищення. Тому важливо враховувати цей аспект, адже миючі засоби можуть пошкодити емалеву поверхню, тому купуючи кахель звернуть увагу на стійкість та опору плитки. Для детальнішої інформації краще звернутися до консультанта.