Переработка полимерных отходов и производство продукции из полимеров | Укрвторпласт
УКРВТОРПЛАСТ
ЭКОЛОГИЧЕСКАЯ ПРОГРАММА:
“О чистоте на чистоту”
“Изготовление тары и упаковки”
“Изготовление оборудования по очистке вторичных полимерных отходов”
“Производство вторичного полимерного материала (крошка, агломерат, гранула)”

Очищення металу від іржі та забруднень

Главная / Идеи для бизнеса / Очищення металу від іржі та забруднень
Опубликовано: 4 сентября 2016

Не зважаючи на те, що металеві вироби здатні протистояти негативним впливам, вони все одно потребують ретельного догляду. Тому щоб метал прослужив вам декілька років його потрібно очищати. Для очищення використовують установку камерного типу, за допомогою її можна зняти нагар з поверхні, та відчистити метал від іржі. Також можна провести матування, сатинування та виконати чистку лакованих та фарбованих деталей. Тобто за допомогою камерного типу можна підготовити метал під фарбування, відчистити іржу, забруднення, знешкодити подряпини та інші дефекти.

Ще одним відомим і популярним видом очистки металу є – хімічна інертність. Вона виключає забруднення оксидами поверхню яка оброблюється. Обробку металу роблять азотною кислотою, що оберігає поверхню від корозій. Так як сторонні метали можуть призвести до тріщин та корозії матеріалу.

Ручна очистка металу – це метод підготовки металічної поверхні за допомогою ручних інструментів без використання енергії. Ручну очистку металу проводять за допомогою обрубочного молотка, який сколює іржу та інші забруднення. Також ручну очистку можна зробити за допомогою шпателів, скребків, дротяних щіток та наждачного паперу. Детальніше про очистку читайте тут amaister.com.ua. Молоток для сколювання використовують тоді коли потрібно видалити товстий шар іржі, даний вид очищення є найбільш економічним варіантом. Але даний вид непридатний для загальної підготовки поверхні перед покриттям. Тому молоток часто використовують на початковій стадії очистки з метою зняття легких забруднень.

Очищення за допомогою механічних інструментів використовують з метою зняття іржі, забруднення та цілісної підготовки металу під фарбування. Механічну очистку проводять з використанням обертових дротяних щіток, дисків, шліфувальних кругів, зачисних молотків тощо. Ділянки поверхні, які недоступні для таких інструментів, повинні оброблятися за допомогою ручної чистки. Важливо пам’ятати, що перед тим як фарбувати чи проводити матування металу, потрібно видалити іржу та бруд.

Своєчасне очищення металу дозволяє продовжити термін експлуатації на довгі роки, а також повернути початковий зовнішній вигляд пошкодженим виробам. На сьогоднішній день поява корозії на металах – це не трагедія, а проблема, яку можна за короткий термін часу позбутися за допомогою спеціального обладнання, яке дозволяє якісно та швидко очистити вироби від бруду та іржі.